Yaşam Tarzı

Spieth eksik kesim tehlikesi altında

Gelişmiş Karaciğer Hastalıkları Çalışma Grubu’nun misyonu, dünyadaki ileri karaciğer hastalıkları, siroz ve portal hipertansiyon için önde gelen epidemiyoloji, klinik, çeviri araştırma ve tedavi merkezi olmaktır. Ek olarak, misyon, hepatoloji alanında klinisyen araştırmacılara rehberlik etmek ve onları eğitmektir.

Lütfen Dikkat Edin, Bu sadece bir örnek, Tıp hakkında gerçek bir bilgi değil.

Grup, Hepatik Vasküler Hücre Sinyalleme Laboratuvarı ve Hepatoselüler Karsinoma Laboratuvarı programlarının bir parçasıdır ve önemli bir girişim olarak, çeviri araştırmaları oluşturmak için bilim adamları ile işbirliğini içerir.İleri Karaciğer Hastalıkları Çalışma Grubunun faaliyetleri, Rochester Epidemiyoloji Projesi ile vasküler endotelyal patofizyoloji. Ek araştırma alanları arasında yeni teşhis araçlarının geliştirilmesi, terapötik klinik çalışmaların yürütülmesi ve ekonomik analiz ve sağlıkla ilgili yaşam kalitesi değerlendirmesi dahil olmak üzere sağlık hizmetleri araştırması bulunmaktadır..

Karsinoma Laboratuvarı programları

 1. Siroz ve portal hipertansiyonla ilgili moleküler ve fizyolojik mekanizmaları anlayın.
  Temel bilim ve klinik araştırma programlarını entegre ederek siroz ve portal hipertansiyonun altında yatan mekanizmaları anlayın.
  Karaciğer fibrozunun ve portal hipertansiyonun ciddiyetini değerlendirmek ve ölçmek için invazif olmayan tanı araçları geliştirin ve doğrulayın.
  Siroz, özofagus varisleri, assit, hepatik ensefalopati, hepatoselüler karsinom, hepatorenal sendrom, hepatopulmoner sendrom, portopulmoner hipertansiyon, alkolik hepatit, akut karaciğer yetmezliği, Budd-Chiari sendromu, kalıtsal hemorajik telistektazi ve polikistik karaciğer hastalığı olan hastalar için yeni tedavi seçenekleri geliştirin ve test edin hastalık.
  Hepatoloji alanında gastroenteroloji kursiyerlerini, cerrahi kursiyerlerini ve doktora sonrası araştırmacıları eğitin.
  Hastaları, pratisyen hekimleri ve araştırmacıları siroz ve portal hipertansiyon dahil ileri karaciğer hastalığı konusunda eğitin.

Philip E. BournePhilip’in ayrılışını gerçekten karışık duygularla duyuruyorum.

NIH’nin Veri Bilimi için ilk Yardımcı Direktör olarak görevinden ayrılıp Stephenson Veri Bilimi Başkanı, Veri Bilimi Direktörü olacak olan Ph.D.Ph.D.Ph.D. Charlottesville, Virginia Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü’nde Profesör. Phil’in bu istisnai fırsata sahip olmasından dolayı mutluyum ve UVA’nın veri bilimindeki derin bilgi birikimiyle iyi bir şekilde hizmet edeceğini biliyorum. Aynı zamanda, NIH’nin gittikçe artan veri odaklı biyomedikal araştırma girişimimizin fırsatlarını ve zorluklarını aşma konusundaki hünerini ve tutkusunu kaybedeceği için üzülüyorum..

Grup, Hepatik Vaskülün bir parçasıdır

Phil, 30 Nisan 2017’ye kadar NIH’de kalacak ve Ulusal Tıp Kütüphanesi Direktörü Patricia Flatley Brennan, R.N., Ph.D., yeni bir atama yapılana kadar Veri Bilimi Geçici Yardımcı Direktörü olarak görev yapacak.

Grup, Hepatik Vasküler Hücre Sinyalleme Laboratuvarı ve Hepatoselüler Karsinoma Laboratuvarı programlarının bir parçasıdır ve önemli bir girişim olarak, çeviri araştırmaları oluşturmak için bilim adamları ile işbirliğini içerir.İleri Karaciğer Hastalıkları Çalışma Grubunun faaliyetleri, Rochester Epidemiyoloji Projesi ile vasküler endotelyal patofizyoloji.

Gelişmiş Karaciğer Hastalıkları Çalışma Grubu’nun misyonu, dünyadaki ileri karaciğer hastalıkları, siroz ve portal hipertansiyon için önde gelen epidemiyoloji, klinik, çeviri araştırma ve tedavi merkezi olmaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu